Jaukioji Tso Pema 2017 | Zangdok Palri rūmai vienuolynas

Zangdok Palri rūmus vienuolyną galime rasti šiaurinėje ežero dalyje. Jis taip pavadintas Variaspalvio Kalno Šventyklos garbei, kur Padmasambhava išėjo gyventi, palikęs Tibetą 9-ame amžiuje. Tai yra Jo Tyroji Žemė.


Tai yra naujausias vienuolynas Revalsare, kuris neturi svečių namų. Vienuolynas nuolat daro pudžų ceremonijas, kurias galima aplankyti ir pamatyti – pagal mėnulio kalendorių 10, 15, 25 ir 30 dienomis.
Pasakojama, kad Guru Padmasambhava stebuklingai apsireiškė lotose, ežero viduryje, budistų karalystėje Udijana. Skeptikai labiau tiki, kad gimimui aktualu turėti motiną ir tėvą, ir jiems ši istorija skamba fantastiškai. Bet kiti tiki senąja istorija, kadangi savisąlyginis protas mėgsta stebuklus ir magiją. Pagal tam tikrus šaltinius jis gimė 4 metai po Budos Šakjamunio parinirvanos, pagal kitus šaltinius gimė žymiai vėliau, kartais manoma, netgi 8-ame amžiuje. Bet kuriuo atveju budistai sutinka su tuo, kad jis gimė 6-o mėnesio 10-ą dieną Ugninės Beždžionės metais. Todėl Guru Rinpočės Tsechu festivalis yra švenčiamas 1-o mėnesio 10-ą dieną kiekvienais Beždžionės metais.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.