Nuostabūs Himalajai 2017 | JŠ Dalai Lamos gimtadienis – didžiulė šventė

Šiandien Jo Šventenybės Dalai Lamos gimtadienis. Ir … o laimė, jis kaip tik yra Ladake. Ir kaip tik švęs savo gimtadienį  mano rajone esančio vienuolyno teritorijoje. Na man ir nuskilo. Nereikia važiuoti niekur, JŠ Dalai Lama čia.
Žmonės renkasi į teritoriją nuo šešių ryto, gal ir anksčiau. Aš atėjau septintą, jau buvo daugiau pusės susirinkusių žmonių. JŠ Dalai Lama turėjo atvykti aštuntą valandą. Žmonės renkasi kelyje, kuriuo jis atvyks. Oho… jis ateina pėsčias. Nieko sau… Eina jis lėtai, žmonės spėja pasidžiaugti, pamatyti jį. Visą kelią žmonės šoka ir dainuoja tradicinius šokius ir dainas. Didžiulė garbė šokti ir dainuoti, džiuginti Jo Šventenybę. Visi pasipuošę, apsirengę geriausiais rūbais. Taigi, JŠ užėjo į sceną, atsisėdo į jam skirtą sostą ir prasidėjo šventimas. Šventimas su maldomis, dainomis, šokiais ir ilgomis aukštųjų vadovų kalbomis.
Visiems susirinkusiems sėdėti karštyje nėra paprasta. Tad skėčių miškas yra normalus reiškinys. Hmmm, kaip įdomu, visiems nešioja arbatos bei ryžių, vaišės.. Indus reikia turėti savo. O kas neturi, … į ranką įdės.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.