Nuostabūs Himalajai 2017 | Namgyal Tsemo vienuolynas

Oh… kaip karšta… o lipti į aukščiausią Lecho vienuolyną kaip sunku… Atrodo lipi lipi ir užlipti negali. Gerai, kad lankydamas istorines vietas visada fotografuoji, tad sustojant fotografuoti, lipti žymiai lengviau. Turint omeny, kad apskritai kvėpuoti nėra paprasta, o lipant aukštyn dar sunkiau. O visi vienuolynai yra viršuje, tad lipdamas aukštyn visada jautiesi šiek tiek vėžlys. Na… gerai, kad ne vienas toks. O užlipus, iš viršaus į kitus lipančius žiūrėti, oj kaip gera… Žemyn lipti yra žymiai paprasčiau, net pikta, taip kankiniesi lipdamas aukštyn, o žemyn viens du ir jau apačioj… Atrodo, ko aš taip ilgai aukštyn lipau, čia gi lengva labai.. ahaa…


Tsemo, esantis virš miesto – tai koplyčių ir forto ant Namgyal Tsemo viršūnės, kompleksas. Viršutinis, baltų sugriuvusių sienų su įmantriais mediniais balkonais – 5 amžiaus pastatas. Dabartinė jo architektūra buvo pastatyta Tashi Namgyalo tarp 1555 ir 1575 m. Du vienuolynai  pastatyti karaliaus Trags Bum-ide 1430 m stovi žemiau forto griuvėsių.
Maitreya Namgyal Tsemo Vienuolynas yra raudona koplyčia, kuri turi Avalokitešvaros, Guru Rinpočės ir Šakjamunio paveikslus.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.