Kas mėgsta pasivaikščioti, galima įlipti į Padmasambhavos olą. Tai reikalaujantis pastangų, bet gana ramus pasivaikščiojmas. Takas prasideda už Padmasambhavos statulos. Užuot einant į viršų į statulą, reikia tęsti eiti į viršų laiptais palei statulą. Laiptai suks už statulos nugaros ir išves į kelią. Palei kelią, toliau eiti pirmyn.
Pirma ola yra pakilus baltais laiptais ir pasukus į dešinę 50 metrų. Pirmos durys yra šventyklos ir praktikuotojų kambarių, bet bendrai čia visada yra kas parodys kelią. Toliau čia yra pagrindinė ola su didele Guru Rinpočės statula ir maža mažesnėje sekančioje oloje yra Dakinės Mandaravos statula.

Virš šių dviejų stovi namelis “Slaptoji Padmasambhavos ola”. Tai yra pasakiška vieta praktikuoti. Kai mes sakome “šventa ola”, tai reiškia prašviesėjusias būtybes, praktikavusias šiose olose ir gavusias galias jose. Po daug metų, keli svarbūs tertonai buvo radę lobyną, paslėptus mokymus šiose olose.  Kalbama, kad čia vis dar galima atrasti mokymų, ir dalinai vienas mokymas slaptojoje Padmasambhavos oloje, kur galima matyti keistą apskritą uolos susiformavimą sienoje kairėje pusėje iš karto prie įėjimo.

Aplink Padmasambhavos olą

Iš čia galima eiti viršun į kalvą ir pereiti per maldos vėliavėlių kalną, kur piligrimai kabina savo maldų vėliavėles ir degina smilkalus. Einant toliau tiesiai, balti laiptai prives prie mažo nameliuko, kur galima pamatyti Padmasambhavos pėdos pėdsaką oloje, apie du metrai į viršų. Čia yra puiki vieta praktikuoti. Kai kurie žmonės aiškina, kad čia yra dar ir veido pėdsakas oloje šiek tiek tolėliau, bet neaišku dėl šio autentiškumo.


Vaizdas į Tso Pemos ežerą nuo slaptos Guru Rinpočės olos yra nuostabus.


Taip malonu keliauti uolėta, bet žalia vietove, pilną plevesuojančių tibetietiškųjų maldos vėliavų.


Viršūnėje yra moterų vienuolynas su maža šventyklėle, kavine lankytojams ir sunumeruotais akmens nameliukais ir olomis naudotis vienuolėms ir kitiems atsiskyrimų dalyviams.


Sakoma, kad piligrimystė į šventas vietas, kur realizavosi meistrai per praktiką ir meditaciją, kaip šios olos, suteikia lankytojams palaiminimą.

 

Daugiau informacijos galite sužinoti facebook grupėje.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

sėkmingai užsiprenumeravote!