Kaip meditacija praturtina gyvenimą
Kaip meditacija praturtina gyvenimą

Bir 11, 2018 | Gyvenimo Būdas | 0 comments

Kaip meditacija praturtina gyvenimą

Gyvenimo Būdas | 0 comments

Bėgame, skubame, pergyvename, kažkas mums sugadina nuotaiką, ir mes išliejame savo emocijas pirmam pasitaikiusiam, galvojame apie ateitį, neramu, galvojame apie praeitį, liūdna, o kur dar neišsipildžiusios viltys… Daug daug yra priežasčių jaudintis, nerimauti, jausti daugybę neigiamų emocijų… Bet mes visi protingi žmonės, mes norime būti sėkmingi, MES NORIME BŪTI LAIMINGI, žinome apie mūsų proto beribes galias, ir žinome, kad kažką pakeitę… – gal ir atsivers durelės į ….

Tęsti skaitymą: 8 min

Visi girdėjome apie meditaciją, daugume net esame gal ir bandę kokį kartelį… Ai, kokia ten meditacija, ji skirta filosofams, TIEMS, na, kurie turi laiko. O mes užsiėmę, neturime laiko… gal kada ir pabandysime…
Ar pagalvojote, kad meditacija kaip tik ir reikalinga MUMS, skubantiems, siekiantiems, kopiantiems!!!

Taigi, iš eilės:

1. Tobulina bendravimo įgūdžius
„Kai upė rami – atspindys joje aiškesnis. Kai mintis rami, tuomet išraiška prisipildo aiškumo. Pagerėja mūsų stebėjimo, suvokimo ir raiškos pojūtis, todėl galime bendrauti veiksmingai ir aiškiai“.
Meditacija išlaisvina tave iš vidaus, padeda nusimesti visus barjerus ir suvaržymus, kurie trukdo bendravimui.
2. Suteikia mintims aiškumo
Ar kartais pagaunate save sutrikusius, pasimetusius, besimėtančius nuo vieno sprendimo prie kito? Meditacija tai mintis be sumišimo, mintis, kuri yra rami ir skaidri tarsi krištolas. Sumišimas nurimsta ir savaime atsiveria naujos plotmės judėjimui į priekį. Teisingi sprendimai, kurie yra vaisius intuicijos bei intelekto, tokioje būsenoje gali būti priimami laisvai, su palengvėjimu.
3. Ugdo kūrybingumą
Kai medituojate – kūrybingumas stiprėja. Jis mūsų asmenybės šerdis, pats centras. Kūrybingumas tik turi būti pažadintas. Lygiai taip kaip pasitelkiame šilumą, jog kukurūzas sprogtų ir virstu „popkorn‘u“, taip meditacija pažadina įgimtą kūrybingumą.
4. Atgaivina protą
Dauguma žmonių laukia mėnesių mėnesius, kad galėtų išvykti atostogų. Meditacija suteikia galimybę atsidurti atostogose savo pačių viduje vos per kelias akimirkas. Meditacija jus atgaivina ir atpalaiduoja, nes metas kuomet medituojate yra metas, kuomet uždarote duris kasdienybės triukšmui ir praleidžiate kelias minutes su savimi.
5. Padeda atsinaujinti
Gyvatė išsineria iš senos odos ir šliaužia tolyn, jei katės ar šunys sušlampa – jie paprasčiausiai nusipurto tą vandenį nuo savęs. Tuo tarpu mes metų metus nešiojame savyje emocines šiukšles. Meditacija padeda jų atsikratyti, jaustis atsinaujinusiais ir judėti į priekį.
6. Skleidžia džiaugsmą ir taiką
Mūsų mintys geba veikti aplinką. Tik taikus ir laimingas žmogus gali skleisti džiaugsmą aplink save. Meditacija mūsų viduje sukuria nepaprastą džiaugsmo bei taikos spinduliavimą, kuris driekiasi aplink mus, kad ir kur bebūtumėme, kad ir ką bedarytumėme – tarsi bangos.
7. Formuoja mielą ir malonią asmenybę
Pagalvokite, su kokiais žmonėmis jums mieliau būti – laimingais ir džiaugsmingais ar liūdnais ir prislėgtais? Laimingais, tiesa? Labai panašiai, kai mes esame laimingi – mūsų asmenybė tai atspindi, o žmonės jungiasi prie mūsų ieškodami malonios kompanijos. Čia neabejotinai padeda meditacija.
8. Uždega nepalaužiamą šypseną
Meditacija nukelia į būsena, kurioje niekas negali atimti šypsenos iš jūsų širdies. Meditacija išlaisvina nuo visų susikaupusių toksinų ir negatyvių jausmų, todėl kiekviena ląstelė tiesiog ima spinduliuoti gyvybe, o jūsų šypsena jūsų nepalieka net užklupus sunkumams.
9. Padaro mus savo laiko šeimininkais
Ar neatrodo, jog liūdesys tęsiasi be paliovos, o laimingos akimirkos tiesiog skrieti praskrieja? Tik meditacijoje mes pralenkiame laiką. Meditacija prideda valandų mūsų dienai. Mes viską atliekame sparčiau, nei įprastai ir dar surandame papildomo laiko atsipalaidavimui.
10. Leidžia žvilgtelėti į begalybę
Kiekviena mūsų kūno ląstelė saugo savyje begalybę, tačiau išankstiniai nusistatymai, užgimę mūsų prote neleidžia suvokti begalinės sąmonės, kuri yra mūsų dalis. Kai sąmonė auginama meditacijos pagalba – pasineriame į palaimos vandenyną ir išgyvename gilų poilsį.
11. Gydo ir harmonizuoja
Medituojant galima pasveikti. Kai protas ramus, budrus ir visiškai patenkintas, tuomet jis tarsi lazerio spindulys – toks stiprus, jog gali įvykti gijimas.

Daugiau informacijos galite sužinoti facebook grupėje.

susiję straipsniai

Susijęs

Nuo ko viskas prasidėjo

Besitvarkydama, aptikau senus žurnalus… mano pradžia, pradžia motinystės, mokymo/ugdymo patirties, įkvėpimo ir įsijautimo į perdavimą vaikams gyvenimo…Kai gimė pirmas vaikas, mano pirmos mintys buvo ką daryti, kad vaikui būtų įdomu augti, gyventi. Juk vaikas priims...

read more

Dula – Moteris Moteriai

Kas yra dula? Standartinis klausimas. Tai gimdyvės padėjėja. Standartinis atsakymas. Šiandien, kai viena ypatinga moteris paprašė būti jos dula, prisiminiau savo dulos kelią. Pasakytų kas nors prieš 15 metų, kad būsiu susijusi su gimdymais,- jokiu būdu nepatikėčiau....

read more
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

sėkmingai užsiprenumeravote!