Bėgame, skubame, pergyvename, kažkas mums sugadina nuotaiką, ir mes išliejame savo emocijas pirmam pasitaikiusiam, galvojame apie ateitį, neramu, galvojame apie praeitį, liūdna, o kur dar neišsipildžiusios viltys… Daug daug yra priežasčių jaudintis, nerimauti, jausti daugybę neigiamų emocijų… Bet mes visi protingi žmonės, mes norime būti sėkmingi, MES NORIME BŪTI LAIMINGI, žinome apie mūsų proto beribes galias, ir žinome, kad kažką pakeitę… – gal ir atsivers durelės į ….
Visi girdėjome apie meditaciją, daugume net esame gal ir bandę kokį kartelį… Ai, kokia ten meditacija, ji skirta filosofams, TIEMS, na, kurie turi laiko. O mes užsiėmę, neturime laiko… gal kada ir pabandysime…
Ar pagalvojote, kad meditacija kaip tik ir reikalinga MUMS, skubantiems, siekiantiems, kopiantiems!!!
Taigi, iš eilės:

1. Tobulina bendravimo įgūdžius

„Kai upė rami – atspindys joje aiškesnis. Kai mintis rami, tuomet išraiška prisipildo aiškumo. Pagerėja mūsų stebėjimo, suvokimo ir raiškos pojūtis, todėl galime bendrauti veiksmingai ir aiškiai“.
Meditacija išlaisvina tave iš vidaus, padeda nusimesti visus barjerus ir suvaržymus, kurie trukdo bendravimui.

2. Suteikia mintims aiškumo

Ar kartais pagaunate save sutrikusius, pasimetusius, besimėtančius nuo vieno sprendimo prie kito? Meditacija tai mintis be sumišimo, mintis, kuri yra rami ir skaidri tarsi krištolas. Sumišimas nurimsta ir savaime atsiveria naujos plotmės judėjimui į priekį. Teisingi sprendimai, kurie yra vaisius intuicijos bei intelekto, tokioje būsenoje gali būti priimami laisvai, su palengvėjimu.

3. Ugdo kūrybingumą

Kai medituojate – kūrybingumas stiprėja. Jis mūsų asmenybės šerdis, pats centras. Kūrybingumas tik turi būti pažadintas. Lygiai taip kaip pasitelkiame šilumą, jog kukurūzas sprogtų ir virstu „popkorn‘u“, taip meditacija pažadina įgimtą kūrybingumą.

4. Atgaivina protą

Dauguma žmonių laukia mėnesių mėnesius, kad galėtų išvykti atostogų. Meditacija suteikia galimybę atsidurti atostogose savo pačių viduje vos per kelias akimirkas. Meditacija jus atgaivina ir atpalaiduoja, nes metas kuomet medituojate yra metas, kuomet uždarote duris kasdienybės triukšmui ir praleidžiate kelias minutes su savimi.

5. Padeda atsinaujinti

Gyvatė išsineria iš senos odos ir šliaužia tolyn, jei katės ar šunys sušlampa – jie paprasčiausiai nusipurto tą vandenį nuo savęs. Tuo tarpu mes metų metus nešiojame savyje emocines šiukšles. Meditacija padeda jų atsikratyti, jaustis atsinaujinusiais ir judėti į priekį.

6. Skleidžia džiaugsmą ir taiką

Mūsų mintys geba veikti aplinką. Tik taikus ir laimingas žmogus gali skleisti džiaugsmą aplink save. Meditacija mūsų viduje sukuria nepaprastą džiaugsmo bei taikos spinduliavimą, kuris driekiasi aplink mus, kad ir kur bebūtumėme, kad ir ką bedarytumėme – tarsi bangos.

7. Formuoja mielą ir malonią asmenybę

Pagalvokite, su kokiais žmonėmis jums mieliau būti – laimingais ir džiaugsmingais ar liūdnais ir prislėgtais? Laimingais, tiesa? Labai panašiai, kai mes esame laimingi – mūsų asmenybė tai atspindi, o žmonės jungiasi prie mūsų ieškodami malonios kompanijos. Čia neabejotinai padeda meditacija.

8. Uždega nepalaužiamą šypseną

Meditacija nukelia į būsena, kurioje niekas negali atimti šypsenos iš jūsų širdies. Meditacija išlaisvina nuo visų susikaupusių toksinų ir negatyvių jausmų, todėl kiekviena ląstelė tiesiog ima spinduliuoti gyvybe, o jūsų šypsena jūsų nepalieka net užklupus sunkumams.

9. Padaro mus savo laiko šeimininkais

Ar neatrodo, jog liūdesys tęsiasi be paliovos, o laimingos akimirkos tiesiog skrieti praskrieja? Tik meditacijoje mes pralenkiame laiką. Meditacija prideda valandų mūsų dienai. Mes viską atliekame sparčiau, nei įprastai ir dar surandame papildomo laiko atsipalaidavimui.

10. Leidžia žvilgtelėti į begalybę

Kiekviena mūsų kūno ląstelė saugo savyje begalybę, tačiau išankstiniai nusistatymai, užgimę mūsų prote neleidžia suvokti begalinės sąmonės, kuri yra mūsų dalis. Kai sąmonė auginama meditacijos pagalba – pasineriame į palaimos vandenyną ir išgyvename gilų poilsį.

11. Gydo ir harmonizuoja

Medituojant galima pasveikti. Kai protas ramus, budrus ir visiškai patenkintas, tuomet jis tarsi lazerio spindulys – toks stiprus, jog gali įvykti gijimas.
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Prisijunkite prie mūsų adresų sąrašo, kad gautumėte naujausias ir naujienas iš mūsų komandos.

sėkmingai užsiprenumeravote!